Днес Балкан и Витоша Бистрица завършиха 0-0 в мач от 27 кръг на Югозападната В група.

Макар и без трима основни играчи, наказани жестоко след гостуването миналата седмица на лидера Сливнишки герой - Красимир Петров, Христо Арангелов и Здравко Атанасов, повече шансове за отбелязване на гол имаха домакините. Най-чистите положения пред вратата на гостите бяха в последните минути на мача. В 86-та минута удар с глава на играещия старши треньор на Мариян Христов мина на сантиметри от дясната греда след центриране на Иван Георгиев. Мариян влезе за първи път в игра тази пролет поради липса на достатъчно играчи за смяна след получените наказания. Самият Иван Георгиев имаше малшанс в  последната минута на редовното врем, когато ударът му облиза същия дирек.

Играчите на втория в класирането също пропуснаха веднъж от удобна позиция в края на срещата, но влезлият като резерва Стоян Лазаров не улучи вратата.

Главният съдия Асен Николов от Пазарджик свири прекалено предпазливо и изопна нервите и на двата отбора, но най-много тези на домакините.

Балкан: Митев, Зарев, Пейков, Ботев, Бачев, Стоименов, Георгиев, Стойчовски, Станковски, Влъчков, Станков (63 - М. Христов)

Витоша Бистрица: Славов, Андонов, Велев, Стойчев, Брестовички, Меразчиев (70 - Стоилков), Бл. Тодоров, Добрев, Кръстев, Костадинов (77 - Василев), Стоянов (82 - Лазаров)

Съдии: Асен Николов, Стойчо Димитров, Петър Недялков (Пазарджик)