В мач от първенството на Елитната А група Запад отборът на Балкан - момчета до 16 години, победи в София Славия със 76-40 (12-14, 14-12, 32-4, 18-10). На полувремето резултатът ме равен, но след почивката воденият от Иван Коцев тим на Балкан постигна разгромен резултат в третата четвъртина - 32-4, а в последната затвърди превъзходството си.

Във временното класиране Балкан е на първо място с 8 точки от 3 победи и 2 загуби. Втори и трети обаче без загуба в трите си изиграни мача са Миньор 2015 и ЦСКА.

В столичната зала "Илия Мирчев" отборът на Балкан - момчета до 14 години, загуби от Шампион с 61-58 (11-16, 18-16, 14-11, 18-15)

В Перник в първенството на Зона Рила с два отбора взеха участие 13-годишните Момчета на Балкан. Първият тим, воден от Николай Пеев, разгроми Политехника със 113-9, а по-малките ни момчета отстъпиха пред домакините от Миньор 2015 с 31-63.

Снимката е от участието на 13-годишните на Балкан в турнира на EYBL в Истанбул в началото на януари. Момчетата, техните треньори и  родители са край Босфора.