13.06.2019, 11:20

Днес в Пресклуб България Балкан получи статуетката за отбор на месец май. В традиционната анкета той изпревари..
И... нова титла за Балкан! Спечелиха я..
12.06.2019, 22:43

Продължава изключителната серия за ботевградския баскетбол! Аматьорският отбор на Балкан спечели нова титла - в..
Награждават Балкан за отбор на месец..
12.06.2019, 18:38

Утре - 13 юни от 10.30 ч. в столичния Пресклуб "България" мъжкият баскетболен отбор на Балкан, който стана шампион на..
Конър Франкамп подписа с гръцкия..
12.06.2019, 18:26

Един от най-класните гардове в завършилия шампионат на НБЛ - Конър Франкамп, ще замени екипа на Берое с този на гръцкия..
Ботевград е домакин на силен..
12.06.2019, 10:29

БК Балкан организира тази седмица международен приятелски турнир за момчета до 14 години. Той ще се проведе от 14-16..
Перун Кресна и Чико Бунара са новите..
12.06.2019, 08:58

Отборите на Чико Бунара (село Бяга) и Перун (Кресна) влязоха в Югозападната Трета лига за следващия сезон 2019/2020,..
Сребро на скок височина и шесто място..
11.06.2019, 21:05

На финалите на Ученическите игри по лека атлетика за ученици от 5 до 7 клас, които се проведоха в събота и неделя в..
Последният участник във финалите на U14..
11.06.2019, 17:59

Квалификационен турнир ще определи последния финалист на Държавното първенство по баскетбол за момчета до 14 години...
Още една титла за ботевградския..
11.06.2019, 10:02

След като мъжкият отбор на Балкан стана шампион, момчетата до 14 години спечелиха Купата на България, а баскетболистите..
Носителят на трофея в Шампионската лига..
10.06.2019, 20:15

Сериозен конфликт се заформи в Италия, след като президентът на местната федерация Джани Петруци обяви, че носителят на..
Малките ни акробатки с индивидуална и..
10.06.2019, 11:08

На проведения в събота в зала "София" държавен шампионат по спортна акробатика за три възрасти акробатките от СКЧА..
Турнир в памет на Венци Славов се..
10.06.2019, 07:39

Турнир в памет на легендата на Балкан Венци Славов се проведе в неделя в зала „Георги Христов“ в Ботевград...
Отборът на ОУ "Н.Й. Вапцаров" е шампион..
09.06.2019, 15:33

Баскетболистите на ОУ "Никола Йонков Вапцаров" спечелиха купата за първото място и златните медали на завършилия днес в..